Okružní plavba lodí

 

Lastminute plavby - splňte si svůj sen....

Už jste někdy podnikli okružní plavbu lodí? Co pro vás znamená plout na lodi? Jaké z toho máte pocity? Spojujete si plavbu lodí s novými zážitky či mořskou nemocí? Okružní plavba lodí je zážitek, na kterém se Vám před očima odhalí krásy dosud nepoznané, ze zemské půdy neprobádané.
Okružní plavbu můžete podniknout jak na jezeře, tak na moři. Perfektní zážitek z okružní plavby na lodi jistě prožijete například na Bodamském jezeře nebo i na Alstersee a Binnensee , jezerech zasazených do samého centra města Hamburg. Pokud jste se vydali k moři a rádi byste strávili pár dní na moři, máte výběr z nepřeberného množství lokalit, kde je možné podniknout okružní plavbu lodí.

Plavba lodí - nezapomenutelné chvíle na moři

Říkáte si, proč je okružníplavba lodí či plavba lodí sama o sobě tak lákavá? Proč je snem tolika lidí strávit chvíle, dny, týdny či měsíce cestováním na lodi? Na lodi máte přece všechno k dispozici. Vše je na pár metrech čtverečních. A ještě k tomu Vás okružní plavba lodí nevyjde na tak velké peníze, vše za velmi přijatelnou cenu. Nebyl by hřích – nezažít okružní plavbu lodí? V balíčku služeb, které jsou pro Vás k dispozici na lodi, patří vše, nač byste si mohli vzpomenout. Samozřejmě, že záleží na tom, jak je loď veliká, minimálně se však můžete těšit na ubytování a dobré stravování. Máme na mysli ubytování v kajutě. Velikost kajuty a její materiální zázemí si dovedou dobře představit ti, kteří vlastní dům na vodní hladině, takzvaný hausbót (houseboat).
Celý den si můžete vychutnávat nejen plody moře, ale také různé ovocné druhy ovoce. Na exkluzivnějších lodích je pro Vás připraveno stravování v podobě all inklusive, přičemž Vás jistě osloví nejen vynikající jídlo, ale také pití. Nealkoholické, alkoholická nápoje, míchané drinky, ledové tříště si ti, kteří se rozhodnout pro okružní plavbu lodí, mohou dopřávat každou chvíli všemi doušky.

Plavba lodí - vzhůru na palubu!

Říkáte si, zda se nebudete na okružní plavbě lodí nudit? Myslím, že v žádném případě. Když Vás omrzí obdivování krás přírody, fotografování mořských živočichů či bloumání zákoutími samotné lodi, stačí zavítat do veřejných prostor, kde je vždy o zábavu postaráno. Již na první zaoceánské lodi se konaly taneční večery či jiné večerní zábavy. Život na okružní plavbě na lodi prostě probíhá úplně stejně jako na souši – pouze s tím rozdílem, že nemáte pevnou zem pod nohama. Na některých lodích jsou dokonce i kina či divadla. Každý večer máte možnost obléknout si večerní robu a vyrazit takzvaně do víru dění na vodě. Okružní plavba lodí představuje také velmi dobrou příležitost, jak poznat nové lidi a využít své znalosti cizích jazyků. Říká se, že na palubě panuje příjemná multikulturní atmosféra.

Plavba lodí - rozmanité služby

Velký výběr je i v záležitostech péče o vlastní tělo – wellness. Na jedné okružní plavbě lodí si můžete dopřát rozmanité služby, od kosmetiky před kadeřnictví až po speciální kosmetické procedury. Sport na Vás čeká v oblastech mimo palubu – přeci jen by bylo velkou škodou nevyzkoušet jezerní či mořskou vodu. Mimo jiné se na lodích vyskytují různé bazény, tobogány nebo i whirpool bazénky. Pro milovníky různých sportovních zařízení, je zde připravena místnost s posilovacími stroji. Samozřejmě při každém sportu Vás budou doprovázet odborně vyškolení sportovní trenéři. Při jakýchkoli zdravotních komplikacích je na palubě přítomna minimálně zdravotnice či lékař, který Vám poskytne potřebnou pomoc.

 

 
>