Výletní plavby lodí

 

Okružní plavba lodí - trochu jiná dovolená

Okružní plavba lodí, to je ta pravá exotika pro letošní dovolenou. Týden nebo 14 dní na moři, kolem vás jen voda a nic víc, k tomu každý večer romantický západ slunce za vodní horizont a z vaší dovolené se rázem stane ten nejromantičtější zážitek vašeho života.
Pokud si chcete opravdu odpočnout a nechat se obsluhovat, je okružní plavba lodí pro vás to pravé. Ubytovaní budete v kajutě na luxusní lodi, kde se o všechny vaše požadavky a přání postará lodní personál. Těšit se můžete na vybrané lahůdky, které vám budou servírovat, a mnoho služeb, které luxusní loď nabízí.

Okružní plavba lodí - dovolená na luxusním parníku

Na odkružní plavbě lodí můžete relaxovat a využívat skvělého vybavení lodi, které většinou zahrnuje relaxační a sportovní středisko, zároveň však na zastávkách na různých místech můžete obdivovat přírodu a zajímavosti míst, kterými budete projíždět. Každá okružní plavba lodí je promyšlena tak, aby zaujala jak turisty, kteří si přijeli jen odpočnout a oddat se sladkému nicnedělání, tak dobrodruhy, kteří by nejraději projeli celý svět.
Ubytvání v komfortních, čistých kajutách, které jsou vybaveny moderním zařízením, vám jen dodá na spokojenosti. Vaše dovolená na lodi se stane vzpomínkou, na kterou si vždy rádi vzpomnete.

Okružní plavba lodí - zážitek na celý život

Představujete si, jak ležíte na lehátku na palubě obrovské, luxusní lodi, před sebou máte bazén a bar s vychlazenými koktejly a kolem dokola je jen průzračně modrý oceán? Takový pohled už si nemusíte představovat jen při snění, podobná dovolená se může stát skutečností. Podívejte se na nabídku zájzedů, kterým kralují okružní plavby lodí. Zažijete nečekané dobrodružství a zároveň poznáte nová místa, která byste jinak nenavštívili.
Okružní plavba lodí se stane zážitkem na celý život. Nechte se obsluhovat lodním personálem, pochutnejte si na výborném jídle a využijte širokou nabídku trávení volného času. Na své okružní plavbě lodí se můžete těšit z animačního programu, který je určen dětem i dospělým, relaxačního a sportovního zařízení, které zahrnuje fitness, bazén a wellness a jiné možnosti, které vám zpříjemní cestu.

Okružní plavba lodí - destinace

Každá loď nabízí jiné vybavení, vždy je však vybavena komfortně tak, aby plnila všechny vaše nároky a vy jste se tak na své dovolené nemuseli o nic starat a jen si užívat pohodu a příjemné prostředí lodní kajuty.
V ceně úchvatné okružní plavby lodí bývá také zahrnuta letenka k místu, odkud loď vyplouvá. Nebudete se tedy muset o nic starat.
Díky okružní plavbě lodí můžete navštívit i taková místa, jako je Aljaška, Haiti, Karibik nebo Bahamy. Okružní plavbu lodí můžete uskutečnit i v bližších lokalitách, například na trasách z Benátek či Řecka. Zajímavou podívanou vám nabídnou také norské fjordy.
Je jen na vás, kterou destinaci pro okružní plavbu lodí si vyberete, díky skvělé atmosféře a luxusně vybavené lodi vás žádná okružní plavba lodí jistě nezklame.

 
>